Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepet
ÜRETİN PANORAMA 1170X345.jpg (363 KB)

HAKKIMIZDA

    

    Bilen Biri 2007 yılında markanın kurucusu olan Eylem Ekin tarafından ilk olarak Urla'da faaliyetlerine başlamıştır. Sektöre adım attığı ilk zamanlarda sınırlı sayıda ürün çeşitliliği ile ambalaj paketleme sektörünün ıslak mendil ve ikram seti ihtiyacını karşılayan Bilen Biri 2009 yılında Alsancak’taki fabrikasında ürün çeşitliğini artırarak yüksek kapasiteli üretime geçiş yapmıştır.

    Üretime başladığı günden bu yana kaliteli üretim koşulları ve yenilikçi bakış açısını merkezine alan Bilen Biri günümüzde ise ithalat ve ihracat faaliyetlerini 60.000 metrekare olan merkez fabrikası İzmir Torbalı’da ıslak mendil, ikram servis setleri, peçete, amerikan servis, gıda toz ve sıvı dolumları, gıda paketleme kağıtları, döner box, noodle box, pilav box, patates box, jelibon box, dondurma box, çorba kasesi, salata kasesi; 40.000 metrekare olan Manisa Turgutlu fabrikasında ise fast food menü kutuları, pizza kutusu, pide kutusu, oluklu mukavva, a box koli üretimi yaparak sürdürmektedir.

    Sektördeki yeniliklerin öncüsü olan Bilen Biri, zaman içerisinde çalışanlarına ve üretim süreçlerine sürekli yatırım yaparak bugünkü global pazarda lider konumuna ulaşmıştır. Marka bugün müşterilerinin talep ettiği siparişlerin grafik tasarım aşaması ve matbaa basımı dahil olmak üzere üretimin her aşamasında baştan sona hizmet vermektedir.

    Geniş ürün yelpazesi ile güvenilir, etkin, kaliteli, çevre dostu ürünleri ekonomik koşullarda kullanıcıların hizmetine sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmeti en etkin şekilde sağlamayı, sonuçlarını izlemek, devamlılığını sağlamak ve değerlendirmek odağımızdaki en önemli unsurdur.3290.jpg (205 KB)

Vizyon

    Tek kullanımlık ürünlerde dünyada hayatı kolaylaştıran müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı ve alanında ilk akla gelen marka olmak vizyonu ile müşteri memnuniyeti ilkesi ve ürünlerinde en ileri ve en yenilikçi teknolojileri kullanarak yüksek çevre bilinciyle sınırlı doğal kaynaklarımızı korumak ve yurt dışına yaptığımız ihracat faaliyetlerimiz ile ekonomimize döviz kazandırarak katma değer sağlamayı kendisine hedef edinmiştir.

Misyon

    Müşterilerimize, alanında uzman çalışanlarımızla, sağlıklı ve hijyenik üretim koşullarında, yenilikçi, çözüm odaklı, hızlı ve çevik hizmetler sunmayı misyon edinmiştir.

3316.jpg (306 KB)
3328.jpg (225 KB)

DEĞERLERİMİZ

  • Odağımızda her zaman insana yatırım vardır.
  • Adil ve eşitlikçi bir yaklaşımla işlerimizi yönetiriz.
  • Sürdürülebilir bir anlayışla değer katmak için çalışırız.
  • Girişimci ruhumuzla yeniliğe öncülük ederiz..
Başvuru Formu

Lütfen Başvuru formunu sağdaki butondan indirip doldurduktan sonra aşağıdaki form yükle alanından seçerek yükleyiniz.

Form örneğini indir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.