Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepet
Kapat
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

Tek Kullanımlık Islak Mendil Ürünleri ve Kullanım Alanları

Tek kullanımlık ıslak mendil ürünleri, son yıllarda hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Özellikle hijyen konusunda hassas olanların tercih ettiği ıslak mendiller, pratik kullanım özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Tek kullanımlık ıslak mendil ürünleri, farklı alanlarda kullanılabiliyor. Örneğin, yemek öncesinde ve sonrasında ellerimizi temizlemek için kullanabiliriz. Ayrıca, ofis ya da evde çalışırken masa, klavye gibi yüzeylerin temizliği için de ıslak mendilleri tercih edebiliriz. Bunun yanı sıra, seyahat esnasında da tek kullanımlık ıslak mendilleri yanımızda bulundurmak hijyen konusunda önemli bir adım olacaktır.

Tekli Islak Mendil Toptan Satışı

Tek kullanımlık ıslak mendil üretimini ve toptan satışını yapan Bilen Biri ile çalışın avantajlı çıkın. Türkiye'nin En Büyük Islak Mendil Üreticisi olan Bilen Biri ile en iyi fiyat garantisi ile Baskılı Islak Mendil satın alın. En uygun fiyatlar ile firmanıza özel baskılı ıslak mendil, ikram setleri, kese kağıdı gibi işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yerde size sunuyoruz. Bilen Biri olarak Türkiye'nin en iyi logolu ıslak mendil, tek kullanımlık kolonyalı mendil üretimini gerçekleştirmenin haklı gurunu yaşıyoruz. Size özel olarak üretilen tekli ıslak mendil, kolonyalı mendil, parfümlü mendil ürünleri satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekli Islak Mendil Fiyatları

Tekli ıslak mendil fiyatları, ürünün kalitesine ve içerisindeki bileşenlere göre farklılık gösteriyor. Örneğin, organik ve doğal içerikli ıslak mendiller, daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Ancak, daha ekonomik seçenekler de bulmak mümkün. Bu noktada, tekli ıslak mendil ürünlerinde kaliteyi ve fiyatı dengelemek önemlidir. Çünkü kaliteli bir ürünün sağladığı hijyenik temizlik, daha düşük kaliteli bir ürüne göre daha uzun süre korunacaktır. Ayrıca ürünlerin baskılı, sade, ve boyutları da fiyatı değiştiren önemli unsurlardır. Bilen Biri olarak istediğiniz kalitede ve istediğiniz boyutta baskılı ıslak mendil üretimi yapabiliyoruz.

Yaptığımız Baskı Boyutları ve Özellikleri

5x10
5x12
6x8
6x10
6x12
7x10
7x12

Kağıt Türü

Metalize
Kraft
Kuşe

Parfümlü
Alkollü

Parfülmü Islak Mendil
BigBuble
Dove
Weekend
Limon Esans
Yeşil Çay

Alkollü Islak Mendil
Mandalin
Limon
Alkollü Yeşil Çay
60-80


Tekli Islak Mendil Üreticileri ve Üretim Teknolojileri

Tekli ıslak mendil üreticileri, günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha hijyenik ve kaliteli ürünler üretmeye başladılar. Üretim teknolojilerindeki gelişmeler, ürünlerin içeriklerindeki zararlı maddelerin azaltılması ve daha doğal bileşenlerin kullanılması konusunda hassas davranmalıdır. Bilen Biri olarak yüksek teknoloji üretim hattı ile tüm Türkiye'ye doğru zamanda hızlı teslim baskılı ıslak mendil, ikram setleri, gıda dolum, stick şeker, stick tuz vb işletmenizin ihtiyacı olan tüm ürünleri sağlayabiliyoruz.

İstediğiniz boyutta, istediğiniz kalitede geniş ürün yelpazesiyle üretiyor ve doğrudan size ulaşmasını sağlıyoruz. Türkiye'nin En Büyük Üreticisiyle çalışın, karlı çıkın. Aracısız ıslak mendil, ikram seti, amerikan servis, stick şeker, tuz ve baharat ihtiyaçlarınız için tek adres, bilenbiri.com

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.