sadsad x
asdasd
hakkımızdaGörsel

Bilen Biri 2007 yılında markanın kurucusu olan Eylem Ekin tarafından ilk olarak Urla'da faaliyetlerine başlamıştır. Sektöre adım attığı ilk zamanlarda sınırlı sayıda ürün çeşitliliği ile ambalaj paketleme sektörünün ıslak mendil ve ikram seti ihtiyacını karşılayan Bilen Biri 2009 yılında Alsancak’taki fabrikasında ürün çeşitliğini artırarak yüksek kapasiteli üretime geçiş yapmıştır. Üretime başladığı günden bu yana kaliteli üretim koşulları ve yenilikçi bakış açısını merkezine alan Bilen Biri günümüzde ise faaliyetlerini merkez fabrikası olan İzmir Torbalı’da ıslak mendil, ikram servis setleri, peçete, amerikan servis, gıda dolumları, gıda paketleme kağıtları, döner box, noodle box, pilav box, patates box, jelibon box, dondurma box, çorba kasesi, salata kasesi; Manisa Turgutlu fabrikasında ise fast food menü kutuları, pizza kutusu, pide kutusu, a box koli üretimi yaparak sürdürmektedir. Sektördeki yeniliklerin öncüsü olan Bilen Biri, zaman içerisinde çalışanlarına ve üretim süreçlerine sürekli yatırım yaparak bugünkü global pazarda lider konumuna ulaşmıştır. Marka bugün müşterilerinin talep ettiği siparişlerin grafik tasarım aşaması ve matbaa basımı dahil olmak üzere üretimin her aşamasında baştan sona hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ile güvenilir, etkin, kaliteli, çevre dostu ürünleri ekonomik koşullarda kullanıcıların hizmetine sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmeti en etkin şekilde sağlamayı, sonuçlarını izlemek, devamlılığını sağlamak ve değerlendirmek odağımızdaki en önemli unsurdur.

VİZYON
Tek kullanımlık ürünlerde dünyada hayatı kolaylaştıran müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı ve alanında ilk akla gelen marka olmak vizyonu ile müşteri memnuniyeti ilkesi ve ürünlerinde en ileri ve en yenilikçi teknolojileri kullanarak yüksek çevre bilinciyle sınırlı doğal kaynaklarımızı korumak ve yurt dışına yaptığımız ihracat faaliyetlerimiz ile ekonomimize döviz kazandırarak katma değer sağlamayı kendisine hedef edinmiştir.

MİSYON
Müşterilerimize, alanında uzman çalışanlarımızla, sağlıklı ve hijyenik üretim koşullarında, yenilikçi, çözüm odaklı, hızlı ve çevik hizmetler sunmayı misyon edinmiştir. DEĞERLERİMİZ • Odağımızda her zaman insana yatırım vardır.
• Adil ve eşitlikçi bir yaklaşımla işlerimizi yönetiriz.
• Sürdürülebilir bir anlayışla değer katmak için çalışırız.
• Girişimci ruhumuzla yeniliğe öncülük ederiz.

başlık
fabrika
plan kalite teslimat müşteri

Baskılı Ürünler ile İlgili En Çok Merak Edilenler

  1. Temin süremiz ortalama 12 iş günüdür.

  2. Minimum sipariş miktarlarımız mendil ve şekerler için 10.000 adet, kağıt grupları için 100kg'dır. Diğer ürün gruplarına ait sipariş detayları için ürün sayfalarımızı inceleyebilir ya da özel teklif almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  3. Baskılar için kulanılmakta olan klişe bedelleri sadece minimum üretim adetleri için bir defaya mahsus olmak üzere alınır ve müşteriye aittir. Minimum sayılar üzerinde sipariş taleplerinizde tek renk olan klişe bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Şehir içi sevkiyatlar tarafımıza aittir, şehir dışı sevkiyatları alıcılarımız karşılamaktadır.

  4. Havale, EFT, çek ya da mail order şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.